NightRival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sanara
Sanara
New Members
Mesaje : 55
Data de înscriere : 2020-07-02

Demonita                Empty Demonita

Mon Jul 20, 2020 5:47 pm
Era o zi frumoasa in Grecia in orasul Atena. Eu eram la lucru la casa de pariuri unde asteptam clienti. Unii erau clienti vechi cu sufletele condamnate si deja dependenti, altii erau clienti noi pe care trebuia sa ii vrajesc sa ii conving sa imi vanda sufletul. Treaba era destul de simpla. Jucau, castigau si cand saisi ridice premiul trebuiau sasemneze cu un pixcu pasta rosie. Acea pasta rosie era de fpat sange. Odata semnat formularul, isi vindeau sufletul demonilor si deveneau dependenti. Desigur, cei care aveau un scop anume, unii demoni ii ajutau sa isi indeplineasca scopul sa nu se sinta trasi in teapa. Altii insa, majoritatea care jucau initial de placere, castigau initial de 2-3 ori apoi ajungeau datori vanduti.
Hanamura
Hanamura
Members
Members
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Pig
Mesaje : 356
Data de înscriere : 2020-07-01
Varsta : 28
Localizare : Bistrița
Joburi/Distractii : statu pe forum
Stare de spirit : happy
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Demonita                Empty Re: Demonita

Mon Jul 20, 2020 7:13 pm
Demonita                Crystal_divider_by_laraleel_dbktpou-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGJrdHBvdS05MGFmY2NjNi1jNzdkLTQxZmUtOWE3ZC01ZGRjYzFlZjQxOWMucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
×Myriam×


Eram in lumea zeilor, plimbandu-ma linistita pe mare. Ca zeita a apelor, eram mai tot timpul pe ocean si vorbeam cunspiritul marilor. 
Sanara
Sanara
New Members
Mesaje : 55
Data de înscriere : 2020-07-02

Demonita                Empty Re: Demonita

Mon Jul 20, 2020 7:33 pm
Eu asteptam clienti in lumea oamenilor la o casa de pariuri. Si nu duceam lipsa de clienti pe care sa ii pacalesc sa imi cedeze sufletele lor.
Hanamura
Hanamura
Members
Members
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Pig
Mesaje : 356
Data de înscriere : 2020-07-01
Varsta : 28
Localizare : Bistrița
Joburi/Distractii : statu pe forum
Stare de spirit : happy
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Demonita                Empty Re: Demonita

Mon Jul 20, 2020 10:13 pm
Demonita                0758bcecf3c847af714e5cc3ffc24962 Demonita                Tumblr_mps6irckMM1supgzdo1_400 Demonita                Tumblr_inline_pcet3yx9qb1uiedo7_1280
×Myriam×


Dupa ce am terminat de discutat cu spiritul marii, ma duc in lumea oamenilor ca sa vad ce mai e nou. Aleg straniu, un loc unde spargeau multi bani. Cazinoul pentru mine era ceva noi si voiam sa vad cum isi duc viata cei ce spun ca sunt elite. 
Sanara
Sanara
New Members
Mesaje : 55
Data de înscriere : 2020-07-02

Demonita                Empty Re: Demonita

Mon Jul 20, 2020 11:39 pm
Langa casa de pariuri era si un cazinou. Observ o fata care se indrepta spre cazinou in timp ce eu stateam in fata casei de pariuri si fumam o tigara.
Hanamura
Hanamura
Members
Members
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Pig
Mesaje : 356
Data de înscriere : 2020-07-01
Varsta : 28
Localizare : Bistrița
Joburi/Distractii : statu pe forum
Stare de spirit : happy
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Demonita                Empty Re: Demonita

Mon Jul 20, 2020 11:43 pm
Demonita                Crystal_aesthetic_divider_f2u_by_silverchrome7777_db1tigr-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMTciLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wOGFiZmUwNC1hNDAwLTQ3YWUtYWFhNC05YmU1YWJkYzQwN2FcL2RiMXRpZ3ItY2Y2YzRhOGUtZDJhZi00NjExLWFlYWUtZGIyMTI3Yzc2ZWQ2LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0zMjAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
×Myriam×


Mergeam linistita la pas si vad ce nu voiam sa vad. Mnda, un ispititor la rele fumand o tigara.
Sponsored content

Demonita                Empty Re: Demonita

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum