NightRival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Crystal Snow
Crystal Snow
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Virgo
Zodiac chinezesc : Pig
Mesaje : 125
Data de înscriere : 2020-07-01
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : RPC, RPG, GFX, writing
Stare de spirit : happy, happy
https://rpcdreams.forumgratuit.ro/

I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse] Empty I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse]

Wed Sep 30, 2020 12:09 pm
Jinsoo

Îmi era frică să îi spun lui Gyo adevărul. Aveam coșmaruri în care alpha-ul lui prelua controlul și mă ștrabgula până mă omora. Oricât de mult aș fii implorat să nu îmi facă rău. Mă temeam că asta să nu devină adevărat, căci dacă devenea am luptat în zadar toți anii ăștia. Îmi era frică de alpha lui, dar era parte din el. Trebuia să îl acceptat așa cum e și să îl iubesc cu totul. Umbra lui sigur nu m-ar fii rănit pe mine, nu? Sunt doar coșmarurile mele care mă împiedică să gandesc rațional. Gyo este dulce și iubitor și ne-am promis că vom fii parteneri pe viață. Umbra lui îl apără să nu fie rănit... dar nu asta o să fac eu? Îl voi răni.am mințit timp de 3 ani. L-am mințit pe singurul om pe care nu trebuia să îl mint.
- Gyo... oare o să mă ierți...?

Ravic and Casydy like this post

Casydy
Casydy
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Dog
Mesaje : 185
Data de înscriere : 2020-09-26
Varsta : 29

I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse] Empty Re: I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse]

Mon Oct 05, 2020 12:29 pm
Gyo 

il simteam cumva, pe micul meu ingeras tot mai ratacit in ganduri de fiecare data cand ne vedem. Ceva se intampla, ceva se intampla cu el si nu dorea se aflu , cred. Dar nu aveam sa-l stresez si sa-mi spuna ce si cum. Doresc sa-mi zica el singur si sa vina la mine si sa-mi spuna ce are pe suflet.
Crystal Snow
Crystal Snow
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Virgo
Zodiac chinezesc : Pig
Mesaje : 125
Data de înscriere : 2020-07-01
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : RPC, RPG, GFX, writing
Stare de spirit : happy, happy
https://rpcdreams.forumgratuit.ro/

I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse] Empty Re: I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse]

Sat Oct 17, 2020 9:24 pm
Jinsoo

Eram asa de speriat de reactia lui incat ajung am cosmaruri tot mai des si sa ma trezesc nopatea speriat. Ca sa nu mai zic ca ma simteam slabit si mereu obosit si mi-era foarte lene sa pun haine pe mine si umblam in boxeri si un hanorac de-al lui Gyo prin casa. Ce mi se putea intampla? Gyo inca nu avea 18 ani, deci nu putea sa imi faca nimic si Min era plecat la lucru, deci eram in siuranta. Si ce avea daca ma alintam pe langa el, stia ca sunt clingy.
Ma duc in living imbracat cu unul din hanoracele lui Gyo si doar in boxeri. Era asa de comod si nu mai muream de cald.
- Hey, ce mancam? Miroase asa de bine....
Era pranzul si eu abia acum am bine voit sa ma trezesc si sa ies din camera. Eram mort de somn si starea mea generala era atat de proasta incat as fii stat inchis in camera toata ziua ca sa dorm.

Ravic and Casydy like this post

Sponsored content

I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse] Empty Re: I am your Luna, you are my Alpha[omegaverse]

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum